Atgal

Išankstinės sutartys ir laidotuvių draudimas

Daugeliui laidotuvių organizavimas yra ir emocinis, ir finansinis iššūkis. Tikime, kad suteikę galimybę žmonėms juo pasirūpinti iš anksto – sukaupti reikiamą sumą, apgalvoti savo norus ir ceremonijos detales, pasirašant laidojimo sutartį – palengvinsime dalią jų artimiesiems, kuriems tenka laidotuvių našta. Rekviem atsisveikinimo namai kartu su „Compensa Life“ suteikia progą palikti dar vieną apgalvotą geros valios ženklą savo artimiesiems: pasirūpinti praktine atsisveikinimo puse.

Šiai dienai matomas išankstinių laidotuvių sutarčių populiarėjimas: pastarąjį pusmetį sudarė dešimtys žmonių. Išankstinė laidojimo sutartis žmogui suteikia galimybę išreikšti išankstinę valią dėl jam priimtiniausio laidojimo būdo, kartu su laidotuvių ceremonijų planuotoju sudėlioti pageidaujamą atsisveikinimo scenarijų bei pasirinkti atsiskaitymo būdą.

Didžiausi organizaciniai laidotuvių rūpesčiai, kurie šiuo metu tenka artimiesiems, yra būtent reikiamos pinigų sumos paieškos ir dokumentų tvarkymas. Laidotuvių draudimo paslauga yra skirta žmonėms, norintiems pasirūpinti laidotuvių išlaidomis iš anksto ir nepalikti šios atsakomybės savo artimiesiems. Laidotuvių draudimo atveju sukaupta suma visada išmokama per 2 darbo dienas.

Sudarantiems draudimo sutartį, yra siūlomos lanksčios sąlygos: pasirinkti norimą draudimo sumą (2000 Eur, 3000 Eur, 4000 Eur), įmokų mokėjimo periodiškumą (kartą per metus, pusmetį, ketvirtį ar mėnesį, o taip pat ir vieną kartą) ir užtikrina paprastą sutarties sudarymą. Šiai gyvybės draudimo formai yra taikomos garantuotos palūkanos bei gyventojų pajamų mokesčio lengvata: deklaravus pajamas, dalį pinigų galima susigrąžinti iš valstybės.

Esant klientų poreikiui, galima pasirašyti išankstines laidojimo sutartis ar laidotuvių draudimą atskirai. Dėl platesnės informacijos kreipkitės tel. 19 2 11 arba el. paštu – info@rekviem.lt.