Atgal Atsiliepimai

Atsiliepimai

Dėkojame jums už nuoširdžius atsiliepimus, kurie padeda kitiems žmonėms apsispręsti rinktis „Rekviem“, o mums ir toliau tobulinti paslaugas visoje Lietuvoje.

Pasidalinkite savo patirtimi


Profesionalumas - žodis puikiausiai abipūdinantis patirtį Rekviem. Esame dėkingi už pagalbą sunkiu momentu, patarimus ir visą organizuotumą.

Kamilė

2023 09 19

Kaunas

Esu be galo dekinga uz darbuotoju supratinguma, pagalba sunkia akimirka. Nuo pat pirmo apsilankymo supratau,kad tai bus tinkamiausia vieta atsisveikint su mylima mociute. Sales yra jaukios, sviesios, su atsiverianciu vaizdu i upe, gamta ir atsisveikinimas daug lengvesnis tokioje aplinkoje. Darbuotojai visada vietoje ir padeda ivairiais iskilusiais klausimas, todel nelieka jokiu rupesciu. Dekojame visam Jusu kolektyvui uz pagalba, supratima, pagarba dar karta.. Ruta su seima

Rūta Vaičiulytė

2023 09 15

Kaunas

Elegantiška, subtili vieta.. Gyvybės ir amžinojo gyvenimo kryžkelė - už lango tekanti upė, žaliuojantys medžiai - buvo ir bus, ir toks trapus suvokimas, kokie mes laikini šioje žemėje. Empatiškas, malonus, supratingas personalas - ačiū jiems už pastangas, patarimus ir požiūrį.

Asta

2023 07 30

Kaunas

Nuoširdus ačiū, gerbiamai Ingai, kitiems "Rekviem" darbuotojams už jų profesionalumą, atjautą ir supratingumą, išgyvenant artimiausio žmogaus - Mamos, o taip pat Žmonos, Močiutės, Prosenelės netektį. Dėkojame už visapusišką pagalbą, sprendžiant su laidojimo apeigomis susijusius klausimus. Jūsų padedami su Mama atsisveikinome šviesiai, subtiliai ir jausmingai. Atsisveikinimo namų atmosferą kuria čia dirbantys žmonės, gerbiama Inga tobulai ir profesionaliai aptarė, patarė ir pagelbėjo mums visais kilusiais klausimais bei atsižvelgė į visus pageidavimus. Ačiū, Jums Inga, dar kartą, linkime sėkmės !

Jolanta su šeima

2023 05 09

Kaunas

Ačiū “ Rekviem” darbuotojai Deimantei už profesionalumą, nuoširdumą, šilumą, patarimus, suteikiant pagalbą palydint Tetą į paskutinę kelionę. Viskas iki smulkmenų apgalvota, kiekviena detalė. Viskas labai gražu, jauku, šiuolaikiška, originalu. Tai patys gražiausi atsisveikinimo namai. Taip pat dėkojame visiems darbuotojams už pagarbą, nuoširdumą, jautrumą, puikiai atliktą darbą.

Loreta Taločkienė

2023 02 13

Kaunas

Ačiū “Rekviem” darbuotojam už ypač profesionalia ir labai jautriai suteikta pagalba palydint Mama į paskutinę kelionę. Dėkojame visiems, darbuotojams su kuriais teko bendrauti už tai, kad atsisveikinimas su Velione buvo jaukus ir šviesus.

Nijolė Ambrasienė

2023 02 12

Kaunas

Visų artimųjų vardu noriu padėkoti Rekviem darbuotojams, aptarnaujančiam personalui už pagalbą, profesionalumą, pagarbą, nuostabų servisą, Tai pati gražiausia, šilčiausia, jaukiausia vieta tokią sunkią valandą...Tiesiog geriau padaryti kažin ar įmanoma. Sėkmės Jums darbuose.

Eglė

2023 01 10

Kaunas

Nuoširdžiai dėkojame už profesionalumą nuo administracijos darbuotojų iki duobkasių ir vairuotojų. Išskirtinai esame dėkingi smuikininkei už nuostabiai parinktus kūrinius ir žodžius. Visai netikėtai suskambo „Edelveisas“ iš Muzikos garsų- šis kūrinys velionės buvo visų laikų mėgstamiausias. Dar kartą dėkojame ir visiems Jus rekomenduosime. Gražių švenčių!

Aurelija S.

2022 12 29

Kaunas

Teko visiškai neseniai naudotis šios įmonės paslaugomis ir likome labai patenkinti tiek dėl paslaugų pasiūlos, tiek dėl kokybės ir darbuotojų profesionalumo. Ypatingas Ačiū asistentei, kuri prižiūrėjo salę ir kavos kambarį, kadangi jai teko turbūt didžiausias krūvis ir ji puikiai su viskuo susitvarkė. Norisi palinkėti įmonei didžiausios sėkmės, kad ir toliau skaidrintų liūdnas savo klientų akimirkas.

Irena Kubiliūtė Vedeikienė

2022 12 07

Kaunas

Nepriekaištingas aptarnavimas. Profesionalus, atidus, užjaučiantis kolektyvas. Kiekvienas pageidavimas išgirstas, atsižvelgta į situaciją individualiai. Labai jums dėkojame, kad galėjome su jūsų pagalba išlydėti brangų žmogų oriai ir be jokių papildomų trikdžių. Darbuotoja, kuri prižiūrėjo salėje gėles ir padėjo pasirūpinti žmonėmis tiesiog nuostabi, visada atsirasdavo kai reikia net nepastebint. Ačiū jums!

Aneta Danilienė

2022 11 23

Kaunas

Esame dėkingi už nepriekaištingą įstaigos profesionalumą, atjautą ir lankstumą. Turite nuostabų, empatišką kolektyvą, kurio pagalba viso atsisveikinimo metu mūsų šeima jautėsi saugiai ir ramiai. Jūsų dėka tėčio palydėjimas tapo daug šviesesnis.

Milda Montvydė

2022 11 15

Kaunas

Miela Karolina, Miela Inga, Visi 'Rekviem' darbuotojai, Šiuo laišku savo ir visos šeimos vardu noriu iš visos širdies Jums padėkoti už Jūsų pagalbą, rūpestį ir visas suteiktas paslaugas atsisveikinant su mūsų mylima mama ir močiute. Likome sužavėti Jūsų profesionalumu, Jūsų lankstumu sprendžiant visus klausimus ir tiesiog nuoširdžiu ir teisingu požiūriu, nepriekaištingu aptarnavimu ir Jūsų atsisveikinimo namų šiltumu, kuriuose buvo gera būti net ir tokią sunkią valandą.

Tadas su šeima

2022 10 15

Kaunas

Ačiū Jums, kad keičiate požiūrį ir iškeliate naujus standartus, nepabijosiu žodžio pasauliniame lygyje! buvo sunku, bet personalas, ramybės salė, jaukumas ir geranoriškumas yra Top 1 Lietuvoje!

Laurynas S.

2022 08 16

Kaunas

Tik geriausi atsiliepimai!

Stasė Norkienė

2022 06 19

Kaunas

Esu labai patenkintas Rekviem, malonūs darbuotojai, gražios salės, taip pat ir lauko aplinka. Labai geras aptarnavimas. Esu be galo dėkingas Rekviem darbuotojams. Ir taip pat labai puikų įspūdį paliko mano giminaičiams, draugams, kolegoms. Rekomenduoju Rekviem!

Mantas

2022-05-27

Kaunas

Dėkojame už profesionaliai suteiktas paslaugas. Viskas buvo aukščiausiame lygyje.

Vytenis I.

2022-05-18

Kaunas

Modernūs laidojimo namai

Žaneta Aneta

2022-01-02

Kaunas

Esame labai patenkinti teikiamomis paslaugomis. Personalas ypatingai dėmesingas, bendravimas šiltas ir malonus. Taip pat sužavėjo salių jaukumas. Mūsų artimieji džiaugėsi galėdami gėrėtis gamtos vaizdais per didžiulę stiklinę sieną šarvojimo salėje. Visa šeima esame dėkingi ir reomenduojame jūsų Rekviem namus visiems, kam tenka atsisveikinti su artimaisiais.

Monika Urbonaviciute

2022-02-27

Kaunas

Mielieji, Širdingai dėkojame už Jūsų profesionalumą ir empatiją. Jautėmės išklausyti, išgirsti ir ramūs išlydėdami mylimą mamą. Džiaugiamės, pasirinkę ypatingą vietą,kur juntamas ypatingas atidumas, atjauta, ramybė ir šviesa, pradedant salių įrengimu, muzika, šviesa, švara ir visų darbuotojų atidumu .Ačiū! Esate pavyzdys šio sektoriaus gretose. Dėkojame iš visos širdies Jūsų kolektyvui. Pagarbiai, Greta ir Egidijus Trumpos

Greta Trumpė

2022-01-09

Kaunas

Nuostabus aptarnavimas ir sukurta atmosfera. Ypatingai, kai atsitinka toks nemalonus įvikis šeimoms, darbuotojai padėjo viską sklandžiai suorganizuoti, o patalpos ir visa ceremonija suteikia daugiau malonius prisiminimus nei žmogaus skausmingą praradimą. Labai graži salė, o vaizdas pro langą užburia ir suteikia daugiau vilties.

Eimilė Zalubaitė

2022-01-06

Kaunas

Laba diena. Širdingai dėkoju už tikrai nuostabų servisą. Su visa šeima buvom sužavėti profesionalumu, aukščiausiu etiketu ir jūsų apgalvota kiekviena detalė. Jūsų dėka viskas praėjo labai sklandžiai. Būtinai rekomenduojame jus kitiems. Dėkojame

I. šeimyna

2022-01-04

Kaunas

Ir labai noriu padėkoti už puikų Jūsų darbą. Jūs esate visiški to, ką darote profesionalai. Prieš tai su Mama atsisveikinau kituose namuose. Planavau ir su Tėveliu juose atsisveikinti, bet Jūsų bendravimas, gebėjimas ieškoti sprendimų viską pakeitė. Ir tai buvo pats geriausias sprendimas! Turėjau patį gražiausią atsisveikinimą su Tėveliu ❤️ Sėkmės Jums !

Šarūnė K. B.

2021-11-03

Kaunas

Išeina mylimi žmonės ir prasideda gyvenimas su pirmais kartais. Pirmas rytas be Tėčio skambučio, pirmas meduolių maišelis, pro kurį praėjau, bet taip ir neįsidėjau į krepšelį, pirmas ratas aplink namus su tamsiais langais. Visi tie pirmi kartai ne mažiau sunkūs nei paskutinieji - apkabinimas, bučinys, nebylus pokalbis... Ačiū, "Rekviem", už paskutinių akimirkų lengvumą. Ačiū, už Jūsų profesionalumą, pagarbą ir gebėjimą išlikti jautriais. Suderinti tai pavyksta ne visiems.

Šarūnė K. B.

2021-11-03

Kaunas

Sveiki, dėkoju už labai didelę Rekviem pagalbą šarvojant/laidojant velionį J. J. ir suteiktas puikios kokybės paslaugas.

Robertas J.

2021-10-29

Kaunas

Laba diena, mieli darbuotojai, Širdingai dėkojame už nuoširdžią pagalbą palydint mamytę amžinybėn, puikias suteiktas sąlygas, gerą ramią nuotaiką ir visas suteiktas kokybiškas paslaugas. Visokeriopos sėkmės Jums !

Nijolė N.

2021-10-28

Kaunas

Visos šeimos vardu dėkoju Rekviem darbuotojams, kurie taip jautriai ir profesionaliai padėjo mums palydėti Mamytę į paskutinę jos kelionę. Didelis nuoširdus AČIŪ.

Sigita Paulauskiene

2021-09-01

Kaunas

Jauciu dideli dekinguma Rekviem darbuotojoms, kurios viska suorganizavo siltai, kruopsciai, greitai, atsargiai ir su pagarba.

Renata Juodeikyte-Reinartz

2021-07-01

Kaunas

Didžiausia padėka, kad sunki akimirka tampa lengvesnė įžengus pro jūsų duris. Ačiū už šiltą bendravimą Karolinai ir taip pat visai komandai. Modernu, jauku ir ŠILTA. AČIŪ

Greta M.

2021-02-19

Kaunas

Ačiū naujų atsisveikinimo namų REKVIEM kolektyvui Kaune. Tai iš tiesų šviesūs ir jaukūs atsisveikinimo namai, kurių jaukumą sukuria dirbantis kolektyvas. Ačiū darbuotojoms, kurios padėjo atsisveikinti ir išlydėti į paskutinę žemės kelionę mūsų mylimą Algį Babarską - Vyrą, Tėtį, Senelį, Brolį. Ačiū už dėmesingumą, rūpestingumą, geranoriškumą, labai subtilų ir skoningą šarvojimo salės papuošimą.

Rūta B.

2021-02-13

Kaunas