Atgal Atsiliepimai

Atsiliepimai

Dėkojame jums už nuoširdžius atsiliepimus, kurie padeda kitiems žmonėms apsispręsti rinktis „Rekviem“, o mums ir toliau tobulinti paslaugas visoje Lietuvoje.

Ačiū Jums, kad keičiate požiūrį ir iškeliate naujus standartus, nepabijosiu žodžio pasauliniame lygyje! buvo sunku, bet personalas, ramybės salė, jaukumas ir geranoriškumas yra Top 1 Lietuvoje!

Laurynas S.

2022 08 16

Kaunas

Tik geriausi atsiliepimai!

Stasė Norkienė

2022 06 19

Kaunas

Esu labai patenkintas Rekviem, malonūs darbuotojai, gražios salės, taip pat ir lauko aplinka. Labai geras aptarnavimas. Esu be galo dėkingas Rekviem darbuotojams. Ir taip pat labai puikų įspūdį paliko mano giminaičiams, draugams, kolegoms. Rekomenduoju Rekviem!

Mantas

2022-05-27

Kaunas

Dėkojame už profesionaliai suteiktas paslaugas. Viskas buvo aukščiausiame lygyje.

Vytenis I.

2022-05-18

Kaunas

Modernūs laidojimo namai

Žaneta Aneta

2022-01-02

Kaunas

Esame labai patenkinti teikiamomis paslaugomis. Personalas ypatingai dėmesingas, bendravimas šiltas ir malonus. Taip pat sužavėjo salių jaukumas. Mūsų artimieji džiaugėsi galėdami gėrėtis gamtos vaizdais per didžiulę stiklinę sieną šarvojimo salėje. Visa šeima esame dėkingi ir reomenduojame jūsų Rekviem namus visiems, kam tenka atsisveikinti su artimaisiais.

Monika Urbonaviciute

2022-02-27

Kaunas

Mielieji, Širdingai dėkojame už Jūsų profesionalumą ir empatiją. Jautėmės išklausyti, išgirsti ir ramūs išlydėdami mylimą mamą. Džiaugiamės, pasirinkę ypatingą vietą,kur juntamas ypatingas atidumas, atjauta, ramybė ir šviesa, pradedant salių įrengimu, muzika, šviesa, švara ir visų darbuotojų atidumu .Ačiū! Esate pavyzdys šio sektoriaus gretose. Dėkojame iš visos širdies Jūsų kolektyvui. Pagarbiai, Greta ir Egidijus Trumpos

Greta Trumpė

2022-01-09

Kaunas

Nuostabus aptarnavimas ir sukurta atmosfera. Ypatingai, kai atsitinka toks nemalonus įvikis šeimoms, darbuotojai padėjo viską sklandžiai suorganizuoti, o patalpos ir visa ceremonija suteikia daugiau malonius prisiminimus nei žmogaus skausmingą praradimą. Labai graži salė, o vaizdas pro langą užburia ir suteikia daugiau vilties.

Eimilė Zalubaitė

2022-01-06

Kaunas

Laba diena. Širdingai dėkoju už tikrai nuostabų servisą. Su visa šeima buvom sužavėti profesionalumu, aukščiausiu etiketu ir jūsų apgalvota kiekviena detalė. Jūsų dėka viskas praėjo labai sklandžiai. Būtinai rekomenduojame jus kitiems. Dėkojame

I. šeimyna

2022-01-04

Kaunas

Ir labai noriu padėkoti už puikų Jūsų darbą. Jūs esate visiški to, ką darote profesionalai. Prieš tai su Mama atsisveikinau kituose namuose. Planavau ir su Tėveliu juose atsisveikinti, bet Jūsų bendravimas, gebėjimas ieškoti sprendimų viską pakeitė. Ir tai buvo pats geriausias sprendimas! Turėjau patį gražiausią atsisveikinimą su Tėveliu ❤️ Sėkmės Jums !

Šarūnė K. B.

2021-11-03

Kaunas

Išeina mylimi žmonės ir prasideda gyvenimas su pirmais kartais. Pirmas rytas be Tėčio skambučio, pirmas meduolių maišelis, pro kurį praėjau, bet taip ir neįsidėjau į krepšelį, pirmas ratas aplink namus su tamsiais langais. Visi tie pirmi kartai ne mažiau sunkūs nei paskutinieji - apkabinimas, bučinys, nebylus pokalbis... Ačiū, "Rekviem", už paskutinių akimirkų lengvumą. Ačiū, už Jūsų profesionalumą, pagarbą ir gebėjimą išlikti jautriais. Suderinti tai pavyksta ne visiems.

Šarūnė K. B.

2021-11-03

Kaunas

Sveiki, dėkoju už labai didelę Rekviem pagalbą šarvojant/laidojant velionį J. J. ir suteiktas puikios kokybės paslaugas.

Robertas J.

2021-10-29

Kaunas

Laba diena, mieli darbuotojai, Širdingai dėkojame už nuoširdžią pagalbą palydint mamytę amžinybėn, puikias suteiktas sąlygas, gerą ramią nuotaiką ir visas suteiktas kokybiškas paslaugas. Visokeriopos sėkmės Jums !

Nijolė N.

2021-10-28

Kaunas

Visos šeimos vardu dėkoju Rekviem darbuotojams, kurie taip jautriai ir profesionaliai padėjo mums palydėti Mamytę į paskutinę jos kelionę. Didelis nuoširdus AČIŪ.

Sigita Paulauskiene

2021-09-01

Kaunas

Jauciu dideli dekinguma Rekviem darbuotojoms, kurios viska suorganizavo siltai, kruopsciai, greitai, atsargiai ir su pagarba.

Renata Juodeikyte-Reinartz

2021-07-01

Kaunas

Didžiausia padėka, kad sunki akimirka tampa lengvesnė įžengus pro jūsų duris. Ačiū už šiltą bendravimą Karolinai ir taip pat visai komandai. Modernu, jauku ir ŠILTA. AČIŪ

Greta M.

2021-02-19

Kaunas

Ačiū naujų atsisveikinimo namų REKVIEM kolektyvui Kaune. Tai iš tiesų šviesūs ir jaukūs atsisveikinimo namai, kurių jaukumą sukuria dirbantis kolektyvas. Ačiū darbuotojoms, kurios padėjo atsisveikinti ir išlydėti į paskutinę žemės kelionę mūsų mylimą Algį Babarską - Vyrą, Tėtį, Senelį, Brolį. Ačiū už dėmesingumą, rūpestingumą, geranoriškumą, labai subtilų ir skoningą šarvojimo salės papuošimą.

Rūta B.

2021-02-13

Kaunas

Pasidalinkite savo patirtimi