Atgal Atsiliepimai

Atsiliepimai

Dėkojame jums už nuoširdžius atsiliepimus, kurie padeda kitiems žmonėms apsispręsti rinktis „Rekviem“, o mums ir toliau tobulinti paslaugas visoje Lietuvoje.

Ačiū naujų atsisveikinimo namų REKVIEM kolektyvui Kaune. Tai iš tiesų šviesūs ir jaukūs atsisveikinimo namai, kurių jaukumą sukuria dirbantis kolektyvas. Ačiū darbuotojoms, kurios padėjo atsisveikinti ir išlydėti į paskutinę žemės kelionę mūsų mylimą Algį Babarską - Vyrą, Tėtį, Senelį, Brolį. Ačiū už dėmesingumą, rūpestingumą, geranoriškumą, labai subtilų ir skoningą šarvojimo salės papuošimą.

Rūta B.

2021 02 13

Kaunas

Jauciu dideli dekinguma Rekviem darbuotojoms, kurios viska suorganizavo siltai, kruopsciai, greitai, atsargiai ir su pagarba.

Renata J. R.

2021 07

Kaunas

Išeina mylimi žmonės ir prasideda gyvenimas su pirmais kartais. Pirmas rytas be Tėčio skambučio, pirmas meduolių maišelis, pro kurį praėjau, bet taip ir neįsidėjau į krepšelį, pirmas ratas aplink namus su tamsiais langais. Visi tie pirmi kartai ne mažiau sunkūs nei paskutinieji - apkabinimas, bučinys, nebylus pokalbis... Ačiū, "Rekviem", už paskutinių akimirkų lengvumą. Ačiū, už Jūsų profesionalumą, pagarbą ir gebėjimą išlikti jautriais. Suderinti tai pavyksta ne visiems.

Šarūnė K. B.

2021 11 03

Kaunas

Didžiausia padėka, kad sunki akimirka tampa lengvesnė įžengus pro jūsų duris. Ačiū už šiltą bendravimą Karolinai ir taip pat visai komandai. Modernu, jauku ir ŠILTA. AČIŪ

Greta M.

2021 02 19

Kaunas

Ir labai noriu padėkoti už puikų Jūsų darbą. Jūs esate visiški to, ką darote profesionalai. Prieš tai su Mama atsisveikinau kituose namuose. Planavau ir su Tėveliu juose atsisveikinti, bet Jūsų bendravimas, gebėjimas ieškoti sprendimų viską pakeitė. Ir tai buvo pats geriausias sprendimas! Turėjau patį gražiausią atsisveikinimą su Tėveliu ❤️ Sėkmės Jums !

Šarūnė K. B.

2021 11 03

Kaunas

Sveiki, dėkoju už labai didelę Rekviem pagalbą šarvojant/laidojant velionį J. J. ir suteiktas puikios kokybės paslaugas.

Robertas J.

2021 10 29

Kaunas

Laba diena, mieli darbuotojai, Širdingai dėkojame už nuoširdžią pagalbą palydint mamytę amžinybėn, puikias suteiktas sąlygas, gerą ramią nuotaiką ir visas suteiktas kokybiškas paslaugas. Visokeriopos sėkmės Jums !

Nijolė N.

2021 10 28

Kaunas

Laba diena. Širdingai dėkoju už tikrai nuostabų servisą. Su visa šeima buvom sužavėti profesionalumu, aukščiausiu etiketu ir jūsų apgalvota kiekviena detalė. Jūsų dėka viskas praėjo labai sklandžiai. Būtinai rekomenduojame jus kitiems. Dėkojame

I. šeimyna

2022 01 04

Kaunas

Nuostabus aptarnavimas ir sukurta atmosfera. Ypatingai, kai atsitinka toks nemalonus įvikis šeimoms, darbuotojai padėjo viską sklandžiai suorganizuoti, o patalpos ir visa ceremonija suteikia daugiau malonius prisiminimus nei žmogaus skausmingą praradimą. Labai graži salė, o vaizdas pro langą užburia ir suteikia daugiau vilties.

Eimilė Zalubaitė

2022 01 06

Kaunas

Mielieji, Širdingai dėkojame už Jūsų profesionalumą ir empatiją. Jautėmės išklausyti, išgirsti ir ramūs išlydėdami mylimą mamą. Džiaugiamės, pasirinkę ypatingą vietą,kur juntamas ypatingas atidumas, atjauta, ramybė ir šviesa, pradedant salių įrengimu, muzika, šviesa, švara ir visų darbuotojų atidumu .Ačiū! Esate pavyzdys šio sektoriaus gretose. Dėkojame iš visos širdies Jūsų kolektyvui. Pagarbiai, Greta ir Egidijus Trumpos

Greta Trumpė

2022-01-09

Kaunas

Pasidalinkite savo patirtimi