Rūpinasi artimieji

Įvykus netekčiai, pirmiausia siūlome peržvelgti atmintinę arba filmuką apačioje, kad žinotumėte kokie turėtų būti sekantys veiksmai. Didžiąją dalimi laidotuvių procesu pasirūpinsime mes, tačiau yra keletas darbų kuriais turėtumėte pasirūpinti Jūs.

 • Medicininis mirties liudijimas

  Įvykus netekčiai, turite gauti medicininį mirties liudijimą. Tai yra pagrindinis dokumentas, kuris patvirtina velionio mirtį, aplinkybes ir detales. Šį dokumentą išrašo gydymosi įstaiga. Plačiau apie šį dokumentą galite paskaityti čia.

 • Atsisveikinimo būdai

  Susisiekite su artimiausiais šeimos nariais ir aptarkite, kokio atsisveikinimo norėsite. Pirmiausia vertėtų atsižvelgti į mirusiojo išreikštus norus testamente ar išankstinėje trišalėje laidojimo sutartyje. Kitu atveju dėl laidojimo būdo sprendžia artimieji. Nuspręskite kur ir kiek laiko skirsite atsisveikinimui. Taip pat pasirinkite laidojimo būdą: palaikus kremuosite ar laidosite tradiciniu būdu į žemę.

 • Nuotraukos

  Atsisveikinimo metu dažnai yra rodomas filmukas su velionio nuotraukomis, prisiminimais. Jeigu norėtumėte tokio filmuko, surinkite visas norimas nuotraukas ir perduokite mūsų darbuotojams, kad galėtų padaryti nuotraukų filmuką.

 • Kapinės

  Apsvarstykite, kuriose kapinėse norite laidoti ir tuomet susisiekite su kapinių administracija dėl leidimo laidoti ir duobės iškasimo. Plačiau apie kapines skaitykite čia.

 • Šv. Mišios

  Jeigu norėsite Šv. Mišių ar kunigo išlydėjimo metu – kreipkitės į savo arba velionio parapiją. Jeigu nepavyksta rasti kunigo, susiekite su mūsų komanda ir padėsime Jums.