Rekviem partneriai - Sidabrinė linija

Įprasminkite savo artimojo atminimą dovanodami „Sidabrinės linijos“ senoliui draugišką pokalbį

Atsisveikinti su artimaisiais norime taip, tarsi įteiktume jiems paskutinę brangiausią dovaną. Jie išėjo ir nebegrįš – šiltus, nuoširdumo kupinus žodžius galime pasiųsti tik mintimis arba malda. O jeigu jų atminimą pagerbtume kitaip – dovanodami bendravimo galimybę esantiems gyviesiems, bet stokojantiems artimo ryšio mūsų senoliams?

Bendravimas – vienas pamatinių kiekvieno žmogaus poreikių. Gyvenimo saulėlydis, deja, dažnai yra lydimas artimo žmogaus ir socialinių ryšių praradimo, išgyvenamų vienatvės ir atskyrimo nuo „normalaus gyvenimo“ jausmų. Artimųjų ratas taip susitraukia, kad vyresnio amžiaus žmonės nebeturi nei kam paskambinti, nei su kuo pasikalbėti. Vienatvė ir socialinė atskirtis tampa nuolatiniais šių žmonių palydovais.

Daugiau nei 5 300 senjorų jau bendrauja „Sidabrinėje linijoje“, džiaugdamiesi specialiai jiems skirtomis paslaugomis: draugystės pokalbiais su bendraminčiais, emocine arba informacine pagalba telefonu.

Kviečiame savo artimojo atminimą pagerbti dovanojant bendravimo galimybę likusiems gyviesiems: skirkite periodinę arba vienkartinę paramą senjorų pokalbiams „Sidabrinėje linijoje“.

Paramą galite pervesti ir tiesiogiai į M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo vardu atidarytą sąskaitą Nr. LT 97 7300 0101 4134 5061 banke Swedbank, AB.

Nė viena auka nėra per maža.

Nė vienas pokalbis nėra per trumpas.

Daugiau apie „Sidabrinę liniją“: www.sidabrinelinija.lt